გიგლა თამაზაშვილმა დასავლეთის რეგიონული სამსახურის უფროსი წარადგინა
შპს „საქართველოს მელიორაციის“ გენერალურმა დირექტორმა გიგლა თამაზაშვილმა კომპანიის დასავლეთის რეგიონული სამსახურისა და სერვისცენტრების თანამშრომლებს სამსახურის ახალი უფროსი, მამუკა ლოსაბერიძე წარუდგინა.
პროფესიით იურისტი მამუკა ლოსაბერიძე გაზის ტრანსპორტირების კომპანიის დასავლეთის რეგიონის ფილიალს ხელმძღვანელობდა; აქვს სახელმწიფო და კერძო სექტორში მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება.
დასავლეთის რეგიონული სამსახურისა და სერვისცენტრების თანამშრომლებთან გამართულ შეხვედრაზე გიგლა თამაზაშვილმა საქართველოს მელიორაციაში მიმდინარე სტრუქტურულ რეფორმებზე და სამოქმედო გეგმაზე ისაუბრა.

Gigla Tamazashvili presented the Head of the West Regional Office
Gigla Tamazashvili, The general director of LTD ,, Georgian Amelioration” introduced the new head, Mamuka Losaberidze, to the employees of the western regional office and service centers of the company.
Mamuka Losaberidze, who is lawyer by profession, used to be a head of western regional branch of gas transportation company. He has many years of experience of working in private and public sectors.
At the meeting with the employees of regional office and service centers, Gigla Tamazashvili talked about current structural reforms and action plans in Georgian Amelioration.