საქართველოს სოფლის მეურნეობის სამინისტრო
მსოფლიო ბანკის „ირიგაციის და მიწის ბაზრის განვითარების“ პროექტის ფარგლებში, მიმდინარე წლის 10 თებერვალს, 12:00 სთ-ზე, ქვემო სამგორის სარწყავ სისტემაზე იგეგმება გარემოზე ზემოქმედების მართვის გეგმის პრეზენტაცია-განხილვა. (ქ.საგარეჯო, რუსთაველის ქ.N240, საგარეჯოს დემოკრატიული ჩართულობის ცენტრის შენობა).
დაინტერესებულ პირებს შეუძლიათ მონაწილეობა მიიღონ განხილვაში. აღნიშნული გეგმის მოძიება შესაძლებელია საქართველოს გაერთიანებული სამელიორაციო სისტემების კომპანიის ოფიციალურ ვებ-გვერდზე www.uag.ge და კომპანიის სისტემური სამმართველოს ოფისში.

Ministry of Agriculture of Georgia
Within the framework of the World Bank “Irrigation and Land Market Development Project”, presentation-discussion of Environment Management Plan is scheduled on February 10, of the current year, at 12:00 PM, on Kvemo Samgori irrigation scheme. (Building of Sagarejo Democratic Engagement Centre. #240 Rustaveli str, Sagarejo)
All interested entities can participate in the discussion. The Environment Management Plan is available on the official website of United Amelioration Systems Company of Georgia: www.uag.ge and in the systemic division of the Company.